SAP Mobility

SAP Mobility

Mobil cihazların çoğalması ve bu cihazlardaki kurumsal kritik uygulamalara erişim ihtiyacı, sağlam bir kurumsal mobilite çözümünü hayati kılmaktadır. Sosyal ve mobil teknolojinin yaygın olarak benimsenmesi, şirketlerin tedarik zincirindeki müşteriler, çalışanlar ve paydaşlarla nasıl etkileşimde bulundukları üzerinde derin bir etkiye sahiptir.

VBAP olarak SAP işlemlerini mobil cihazlara taşımanıza olanak tanıyan benzersiz bir beceri seti kombinasyonu sunuyoruz.

SAP Fiori, temel olarak SAP tarafından yayınlanan ve önemli SAP işlemlerinin çoğu için ferahlatıcı ve büyüleyici bir UX sunmayı amaçlayan bir uygulama paketidir. Kapsadığı çeşitli SAP işlevleri için ortak bir erişim aracı olarak hizmet eder.

SMP (SAP Mobil Platformu)

Daha önce Sybase Kablolu Platformu (SUP) olarak bilinen SMP, öncelikli olarak B2B ve B2C topluluklarına odaklanan bir mobil uygulama geliştirme platformudur. SMP 3.0, uygulama geliştirmeyi heyecan verici kılan yenilikçi araçlarla birlikte bu serideki en sonuncudur.

SMP 3.0 aşağıdaki bileşenlerle donatılmıştır;

  • Syclo Agentry: Yöneticilerin bitleri ve karmaşık iş akışı parçalarını birbirine bağlamasını sağlayarak mobil uygulama yaşam döngüsünü tasarlamayı, dağıtmayı ve yönetmeyi sağlayan araçtır.
  • SAP yönetim kokpiti: Yönetici konsolu işlevi gören yerel, hibrit ve Agentry uygulamalarının dağıtılmasını, yönetilmesini ve izlenmesini sağlar.
  • SMS araç seti: Temel olarak, kısa mesaj sunucusu (SMS) mobil uygulamaları geliştirmek için kullanılan bir SMS oluşturucusudur.
  • Entegrasyon ağ geçidi: SOAP web servisleri, JPA veya JDBC veri kaynakları gibi farklı arka uç kaynaklarından çalışma zamanı verilerini OData’ya dönüştürebilir.

Diğer yazılar;

SAP S4 HANA

SAP S/4HANA Nedir?

SAP S/4HANA, bellek içi veri tabanı olan SAP HANA’da çalışan akıllı ve entegre bir ERP sistemidir. SAP S/HANA sayesinde; Kanıtlanmış 26 ölçütte en iyi uygulamalar

ERP PLM

PLM – ERP Entegrasyonu Modülü

PLM – SAP entegrasyonun amacı ve rolü; ENOVIA ile SAP/ERP arasında süreçlerin entegrasyonu. İki yönlü veri transferlerinin otomatik, manuel veya etkileşimli olarak sağlanması. Transfer ve

SAP Bütçe Modülü SAP FM SAP BPC

SAP Bütçe Kontrolü ve Yönetimi

Şirketinizde bütçe yönetimini SAP sistemi ile entegre olarak yönetilmesini sağlıyoruz. Bütçe modülü fonksiyonları hiyerarşik olarak aşağıdaki gibidir. Bütçe Modülü Fonksiyonları Bütçe Yapılandırma. Bütçe yaratma. Bütçe

SAP SRM

vSRM – SAP Entegrasyonu

vSRM (virtual Supplier Relationship Management); Stratejik satınalma, eTedarik çözümleri içeren, operasyonel süreçlerin yönetilmesinde ileri düzey tedarik zinciri uygulamalarını değer zincirinin tüm paydaşları ile (Tedarikçiler, 3PL

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.