Destek Hizmetleri

Teknolojik altyapılar, dijital yaşamlarını devam ettirebilmek için, değişen kurallarla gelen düzeltmelere ihtiyaç duyarlar. Destek platformu da işte tam bu noktada ortaya çıkar.

Destek platformu; müşterilerin uygulama, uygulama geliştirme ve sistem yönetimi konularındaki her türlü talebine dünya standartlarındaki hizmet kalitesi ile cevap veriyor. 

VBAP kurulduğu günden bu yana yapmış olduğu sayısız projelerden edinmiş olduğu tecrübeyi müşterilerinin hali hazır SAP platformlarındaki anlık problemleri giderme konusunda “hızlı – düşük maliyetli – ölçülebilir ve müşteri ihtiyacına özel olarak hazırlanan” Destek Hizmet Paketlerini müşterilerinin faydasına sunmaktadır. 

VBAP verdiği destek hizmeti ile proje sonrası sağladığı kurum içi destek sürecinde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlarınızı mevcut hizmete entegre ederek verimliliği en üst seviyeye çıkarıyor. 

Sistem canlı kullanıma alındıktan sonra ortaya çıkan ihtiyaçlar böylece birer zorluk olmaktan çıkıyor. 

VBAP Bilişim Destek Hizmetleri

İş hedefleriniz doğrultusunda kullanım sırasında ortaya çıkan her türlü talep ve değişiklik ihtiyacınız, VBAP tarafından titizlikle değerlendiriliyor ve belirli yöntemler çerçevesinde, şirketinize en yüksek faydayı sağlayacak hale getirildikten sonra mevcut sisteminize dâhil ediliyor. 

Eğer bu talep köklü bir değişiklik ihtiyacını ortaya çıkarıyor ise yepyeni bir proje olarak da tasarlanıp hizmetinize sunuluyor.

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.