VBAP, SAP ECC çözümlerini kullanarak küçük, orta yada küresel ölçekteki işletmelerin maliyetlerini azaltmasında, performanslarını arttırmasında ve değişen iş ihtiyaçlarını karşılayabilecek esnekliği kazanmasında yardımcı olur.

SAP ECC

SAP ECC, işletmelerin iş süreçlerinin ve tüm operasyonlarının her yönüyle güçlendirilmesi; bilgi paylaşımının arttırılması; tüm işleyişe izlenebilirlik ve şeffaflık kazandırılması; tüm birimlerin ortak bilgiye erişimi; ortak dil kullanımı; karar verme mekanizmalarının hızlanmasına olanak sağlar.

SAP BI

SAP BI, işletmelerin planlama ve stratejilerini daha hızlı ve başarılı uygulamalarına olanak verir, iş performansının kurum genelinde yönetimini sağlayarak entegre stratejik planlamayı, performans izlemeyi, etkin iletişim kurmayı destekler. İşletmelerde şirket stratejisine uygun rekabet yaratarak, çözümlerin hayata geçirilmesini destekler.

SAP Mobility

SAP Mobil Uygulamalarla, saha çalışanının, yöneticinin ihtiyaç duyduğu firma verisine erişme sipariş, istek, rezerv bilgisi girebilme, iş süreçlerini yönetme, yapılan masrafları sisteme kayıt edebilme, mobil onay UI5 ve FIORI teknolojisi gerçekleştirilmektedir.

EDI

Özellikle otomotiv sektörünün kendi kuralları içinde işleyen yapısı gereği uluslararası standartlarda SAP uygulamaları geliştirilir ve uygulanır.

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.